Telefon+48 607 114 837 Emailbiuro@golden-klimat.pl Napisz do Nas!
 
 
 
O Nas

 

Firma Golden Klimat specjalizuje się w doborze, sprzedaży, montażu i serwisie urządzeń klimatyzacyjnych. Posiadamy doświadczenie niezbędne do wykonywania powyżej wymienionych czynności oraz dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do montażu i serwisu klimatyzacji. Nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie, z zachowaniem wymaganej w branży dokładności.

 

Cel

Celem firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług dopasowanych do indywidualnego zapotrzebowania klienta w najniższych cenach.

 

Dlaczego my?

Montaż wykonujemy profesjonalnie i precyzyjnie. Nie zostawiamy po sobie bałaganu, porysowanych czy pobrudzonych ścian, dbamy o klimatyzatory które instalujemy. Wszystkie newralgiczne miejsca starannie zabezpieczamy i nie zostawiamy „przelotów” powietrza w miejscach wykonania przewiertów.
Naszej firmy nie stać na świadczenie usług „byle jak”, gdyż źle wykonana instalacja i niepoprawne jej zabezpieczenie przynosi znacznie większe straty niż zrobienie montażu raz a porządnie, a ponadto naraża Klientów na niepotrzebne nerwy i straty cennego czasu oraz osłabia wizerunek firmy.   
 

W swoim asortymencie posiadamy klimatyzatory firmy Panasonic, Mitsubishi Electric, LG, Midea, Gree znacznie odróżniające się wykonaniem i właściwościami od „klimatyzatorów marketowych”, które mają zbyt małe powierzchnie wymienników ciepła i mogą nie poradzić sobie w większe upały, szybko się psują a ponadto pobierają większą ilość energii elektrycznej.

 

Nie zwlekaj! Zamontuj swoją klimatyzację już teraz!

Gwarantujemy niskie ceny i szybkie terminy realizacji zamówienia.

Top